• 1 z 3
 

EVROPA HROU

 

EVROPA HROU je desková hra, ve které vítězí nejen vědomosti, ale i strategie, logické uvažovaní, dobrá práce s mapou a při některých úkolech i fyzická zdatnost. Někdy je však potřeba i trocha toho herního štěstí.

Dostupnost Objednáno
Můžeme doručit do
16.6.2023
749 Kč
619,01 Kč bez DPH
   
Kód produktu K700002
Kategorie Knihy a hry
 

EVROPA HROU je moderní, didaktická společenská hra, která nenásilnou formou naučí každého znát mapu Evropy. V průběhu hry poznáte zvyky a obyčeje jednotlivých evropských států, „navštívíte“ typické památky evropských měst, nebo si „prožijete“ Evropu v úkolech. Díky 580 otázkám a úkolům poznáte Evropu i její mapu skutečně důkladně.

Hráči při hře po celou dobu "objevují" mapu Evropy. Každá hra je vždy JEDINEČNÁ. Každý hráč si na začátku hry vylosuje svoji vlastní cestu (4 evropská města, která musí během hry navštívit). Losuje se ze 116 evropských měst, což zaručuje, že každý hráč VŽDY pojede po jiné trase!

Užijte si cestu plnou překvapení. Vy určíte, odkud vyrazíte, ale kam dojedete a která města navštívíte, to už záleží na Vašich znalostech, strategii, logice ... a taky štěstí. EVROPA HROU Vám pomůže. Jako nápověda může sloužit vyplněná mapa na víku krabice.

Každý stát má své vlastní zvyky, obyčeje, zajímavé památky a osobnosti, originální tvar území nebo státní vlajku.

Při hře EVROPA HROU si propojíte mapu Evropu s tím, co je typické pro jednotlivé evropské státy!

Každý zná italskou pizzu, francouzské víno, nebo Big Ben v Londýně. Co je však typické pro Ukrajinu nebo Kypr? Poznáte vlajku Finska, nebo Švédska? Víte, jaké státy leží u Baltského moře? Při této společenské hře Vám může pomoct samotná mapa, krabice hry EVROPA HROU, nebo karta navštíveného města. Na každé kartě města je zobrazena mapa státu daného města, státní vlajka a typické památky, zvyky, nebo znaky každého státu.

Nastavte si vlastní obtížnost hry
Jakou otázku v této moderní hře dostanete, to určí Váš protihráč. Rodiče mohou svým dětem při hře EVROPA HROU pomáhat, kamarádi Vám mohou naopak pěkně „ztížit“ Vaši cestu po Evropě. Vy jim to však můžete „oplatit“.

Nejde jen o Vaše znalosti, ale i o Váš odhad – jaká otázka je pro Vašeho protihráče těžká, nebo naopak jednoduchá? Co Váš protihráč ví a o čem nemá tušení? Jak můžete „odklonit“ svého protihráče z jeho cesty po Evropě, zabránit mu získat další cenné body a vyhrát?

Vyberte svému protihráči otázku nebo úkol „na míru“.

EVROPA HROU obsahuje:
- Herní plán
- 116 x karty města
- 116 x losovací lístek
- 5 x karta soukromý vrtulník
- 5 x figurka
- Pravidla hry

Podobné produkty

   
 • ČESKO HROU Kód: K700001
  ČESKO HROU
  Objednáno

  ČESKO HROU je didaktická hra, při které si hráči propojí mapu ČR a česká města s něčím, co je pro tato města typické.


  701,65 Kč bez DPH
  849 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: